O Firmie

Firma ABEO PRO to profesjonaliści z branży DDD. Zajmujemy się zwalczaniem wszelkich szkodników sanitarnych i magazynowych. Świadczymy usługi dezynfekcji obiektów, pojazdów oraz mieszkań. Działamy szybko i skutecznie, a naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa i zakłady, jak również klientów indywidualnych.

Działamy na terenie całego województwa Wielkopolskiego. Zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji wykonujemy wyłącznie za pomocą sprawdzonych i bezpiecznych metod. Używamy jedynie atestowanych środków chemicznych; nieszkodliwych dla środowiska, posiadających karty charakterystyki oraz zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia.

Dyskrecja - na życzenie klienta, pracownicy naszej firmy przyjadą do Państwa nieoznakowanym pojazdem.

HACCP – obsługa obiektów pod kątem Analizy Zagrożeń Krytycznych Punktów Kontroli. Wprowadzenie tego systemu w zakładach produkujących żywność, oraz gastronomii jest w Polsce obowiązkowe. Nasi specjaliści zajmą się kompleksową obsługą: wprowadzenie HACCP, monitoring procesów oraz dokumentacja.

Oferujemy kompleksowe usługi IPM - Zintegrowane Metody Ochrony przed Szkodnikami, które polegają nie tylko na ich zwalczaniu, ale przede wszystkim są działaniem prewencyjnym.

Wszelkie nasze zabiegi odnotowujemy na protokołach (prowadzimy dokumentację).

Profesjonalizm – Posiadamy doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty.