Dezynsekcja


Zabieg dezynsekcji stosowany jest wszędzie tam, gdzie insekty uprzykrzają życie mieszkańcom, klientom lub pracownikom. Zwykle domowe sposoby likwidacji owadów bywają nieskuteczne lub mają działanie krótkotrwałe. Bez profesjonalnej pomocy ciężko sobie z nimi poradzić. Dezynsekcja w domach polega na likwidacji owadów latających i biegających, które mogą przenosić groźne choroby, skazić żywność lub zwyczajnie spędzać sen z powiek.

Do najczęstszych zabiegów należą: zwalczanie pluskiew, likwidacja prusaków, karaluchów i karaczanów, usuwanie pcheł, wszy oraz mrówek faraona.

Inne groźne insekty, które usuwamy to:
- wołek zbożowy, trojszyk ulec, wtyk amerykański, spichrzel, rozkruszek, gryzek, mącznik młynarek, kołatek, opuchlaki.

Owady latające:
- omacnica, mklik, biedronka azjatycka, muchy, meszki, wywilżny, osy, szerszenie, komary (odkomarzanie), mole.

Stosujemy szeroki wachlarz metod zwalczania insektów, który dostosowany jest indywidualnie do każdej sytuacji:
- Fizyczne – Ozonowanie lub gorąca para, lampy UV;
- Mechaniczne – pułapki wyłapujące owady, odkurzanie;
- Chemiczne – środki owadobójcze lub odstraszające (oprysk, zamgławianie ULV);
Na wszystkie zabiegi wystawiamy protokół wykonania usługi!

Dezynsekcja firmy ABEO PRO uwolni Cię od uciążliwych owadów!

ZAMGŁAWIANIE ULV to metoda, która polega na rozprowadzeniu biobójczej (lub odkażającej) cieczy przy użyciu specjalistycznego sprzętu jakim jest zamgławiacz ULV. Urządzenie to generuje mgłę o bardzo małych kropelkach (drobniejszych jak w przypadku oprysku). Generator ten pozwala rozprowadzić truciznę po całym pomieszczeniu, a wysokie ciśnienie powoduje, że wnika ona w każdy zakamarek zagławianej powierzchni. Metoda okazuje się bardzo skuteczna w dezynsekcji i ma swoje zastosowanie w szerokim zakresie obiektów, począwszy od samochodów przez domy, sklepy, restauracje, szpitale i placówki aż po wielkie hale magazynowe.