Dezynfekcja


CEL: Bezpośrednim celem dezynfekcji jest likwidacja wirusów, bakterii, grzybów i pierwotniaków z powierzchni oraz przestrzeni, a także eliminacja mikroorganizmów, które mogą przyczynić się do rozwoju groźnych chorób. Metody dezynfekcji bywają różne: fizyczne, chemiczne, biologiczne. Przed ich wyborem, Klienci naszej firmy mogą liczyć na fachowe doradztwo w tym zakresie. Niezależnie od zastosowanych metod, firma ABEO PRO wykazuje się skutecznością i pełnym profesjonalizmem podczas zabiegów.

COVID-19: Obecna sytuacja pandemiczna budzi niepokój oraz utrudnia codzienne funkcjonowanie. Z uwagi na otrzymywanie wielu zapytań w temacie dezynfekcji związanej z wirusem SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 informujemy, że przeprowadzamy kompleksową usługę odkażania domów, pomieszczeń, obiektów oraz pojazdów. Wystawiamy zaświadczenie o przeprowadzonym zabiegu, oraz doradzamy w ramach prewencji. Nasi specjaliści wyposażeni są w maski pełno twarzowe oraz profesjonalny kombinezon ochronny w celu zabezpieczenia zarówno Klienta jak i siebie samych.

DEZYNFEKCJA PO ZMARŁYM: Wszelkie działania mające na celu zabezpieczenie tkanek oraz wydzielin po osobie zmarłej. Ten rodzaj usługi oprócz skutecznej dezynfekcji pomieszczenia wymaga również jego dezodoryzację, czyli usunięcie wszelkich zapachów związanych ze zgonem. Przywrócenie czystości lokalu w którym znajdowały się zwłoki należy wykonać fachowo, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Firma ABEO PRO oferuje kompleksowe usługi związane z odzyskaniem czystości mikrobiologicznej obiektów po chorobach i zgonach. Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale także spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale oraz domy spokojnej starości. Zapewniamy dyskrecję oraz pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu!

Tel. 604-360-547

biuro@abeo-pro.pl